Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hasičský ples 28.1.2017

Hasičský ples

 

  SDH Morašice jako každý rok, uspořádal 28.1.2017 Hasičský ples s hudbou Sonex ze skalice. Sál i hospodu si členové sboru ( 17 osob) před akcí i po (18 osob) ní řádně uklidili a na ples vyzdobili. Na ples přišlo 85 platících hostů + 25 hasičů, vstupné bylo 80 kč. Byla připravena bohatá tombola, díky členům sboru, sponzorům a občanům. V tombole bylo 215 výher + 15 hlavních na losovací lístky za jednotnou cenu 10 kč. Další výhra tj. „ půlnoční překvapení „ za 5 kč.. Občerstvení v hospodě bylo rovněž v režii hasičů. Nálada byla skvělá – hudba hrála do 3:30 hodin, poslední odcházeli výčepní 4:30hodin. Budeme rádi pokud se nám podaří udržet úroveň plesu do budoucna.

Sponzoři :

 AVE Třebíč, Belin stavebniny Miroslav, Krůza Aleš – žaluzie, Weis Zdeněk – stínící technika, CSP digitální tisk Znojmo, K.S.H. group Hostěradice, Zea a.s. Hostěradice, Drogerie Teta Miroslav, Dohlížecí výbor Jednota Morašice, Komárek Vlastimil Hostěradice, Krábek Libor – cukrářská výroba, Polický Luděk – Kovovýroba,

Všem obětavým členům a příznivcům sboru patří velký dík.

 

Zapsal Vlastimil Herman

Velitel JSDH Morašice