Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vznik soutěžního družstva dorostu

12. 12. 2008

Družstvo dorostenců vzniklo 4.4.2008. Započalo teoretickou přípravou a po té i praktickým nácvikem požárního útoku. Pracují se standartním strojem PS 12 bez úprav a sadou sportovních hadic s kulovým rozdělovačem.Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

z leva nahoře:  Pavel Procházka, Rudolf Sičák, Petr Veselý,Jindřich Procházka                  Tomáš Herman                             

dole:  Lukáš Bartuněk,  Petr Kudláček

 Mladí hasiči se podílejí na úklidu Hasičky ,natřeli barvou nádrž na vodu pro požární sport. Účastní se soutěží v požárním sportu okrskových  ( Morašice ) i o poháry starostů obcí (Horní Kounice,Hostěradice,Žerotice,Tvořihráz,Želetice ). Výsledky odpovídají technickému vybavení. Rovněž se někteří  zúčastnili nohejbalového turnaje. Doufejme, že i v příštím roce budou mít chuť závodit a pracovat ve sboru.