Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár rodinného domku č.59

11. 2. 2009

Dne 2.2.2009 v 1 22h byl vyhlášen  požární poplach naší jednotce. Jednalo se o požár domu č.59 majitelky Neuwirtové Augustýny, uživatel Josef Gruna č. 39 v Morašicích.Průzkumem bylo zjištěno, že domek není obydlen, je bez přívodu el. energie a plynu. Místo zásahu bylo již ve 3 fázi požáru. Naše jednotka zřídila čerpací stanoviště a vytvářela dálkovou dopravu z požární nádrže cca 240 m.  Po příjezdu jednotek SDH Višňové a HZS  PS M:Krumlov a dalších ( SDH Trstěnice, SDH Mikulovice, HZS PS Znojmo, SDH Miroslav ) předáno místo události VZ z PS M.Krumlov. Dopravní vedení nevyužito z důvodu dostatečného množství vody v cisternách. Naše jednotka po lokalizaci se podílela na rozebírání konstrukcí za pomoci trhacího háku, motorové pily ( soukromé ) a kopáče. Vytvořena hlídka 1 + 5 do 5 54 h, po té místo předáno uživateli a vrátili jsme se na základnu.Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek